Skip to content

A11 Turizm

ERZURUM CARFLEET RENT A CAR

Hakkımızda

A11 Turizm , 25 yılı aşkın süredir Erzurum’da aynı adreste oto kiralama hizmeti vermektedir.

Erzurum’da uzun dönem Europcar temsilcisi olarak hizmet veren A11 Turizm artık Carfleet Rent a Car Erzurum olarak hizmetinizde. A11 Turizm değişen zamanla birlikte araç filosunu sürekli yenilemiş, genişletmiş ve yüksek model araçlarla rent a car hizmeti sunmuştur. Rent a car hizmeti sunarken bunun sadece bir araç kiralama hizmeti olmadığının bilincinde değişen zamanın ihtiyaçlarına göre hizmet kalitesini de sürekli yükselterek, şeffaf fiyat politikası ve güleryüzlü hizmetiyle sürekli müşteri memnuniyeti hedeflemiş ve Erzurum’da oto kiralama hizmetinde bir marka olmayı başarmıştır.

A11 Turizm Erzurum merkezde oto kiralama hizmetinin dışında Erzurum Havalimanında da rent a car hizmeti sunmaktadır. Erzurum oto kiralama firmaları arasında geniş araç filosuna sahip olan A11 Turizm konforlu, bakımlı ve donanımlı araçlarıyla her zaman hizmete hazır.

Neden biz?

Erzurum'da oto kiralamanın markası

Erzurumda oto kiralama hizmetinde güvenilir bir marka olan A11 Turizm’den kiraladığınız  araçların periyodik bakımlarını düzenli olarak yapılmaktadır. Kiradan alınan araçlar gerekli kontrollerden geçirildikten sonra bir sonraki kiralama hizmeti için hızlı ve detaylı bir şekilde hazırlanır.

Erzurum’da rent a car hizmetinde güvenli, konforlu oto kiralamanın adresi A11 Turizm. Erzurum merkez ya da Erzurum Havalimanı oto kiralama ihtiyacınız varsa bir telefon kadar yakınız.

Ompanies are using to drive their digital transformation efforts. You will learn the best practices, current trends management industry today.

HEMEN ARA