Skip to content

Hakkımızda

Erzurum Europcar

A11 Turizm , 25 yılı aşkın süredir Erzurum’da aynı adreste oto kiralama hizmeti vermektedir. Erzurum Europcar temsilcisi olan A11 Turizm değişen zamanla birlikte araç filosunu sürekli yenilemiş, genişletmiş ve yüksek model araçlarla rent a car hizmeti sunmuştur. Rent a car hizmeti sunarken bunun sadece bir araç kiralama hizmeti olmadığının bilincinde değişen zamanın ihtiyaçlarına göre hizmet kalitesinide sürekli yükselterek, şeffaf fiyat politikası ve güleryüzlü hizmetiyle sürekli müşteri memnuniyeti hedeflemiş ve Erzurum’da oto kiralama hizmetinde bir marka olmayı başarmıştır.
Erzurum merkezde oto kiralama hizmetinin dışında Erzurum Havalimanında da rent a car hizmeti sunmaktadır. Erzurum oto kiralama firmaları arasında geniş araç filosuna sahip olan A11 Turizm konforlu, bakımlı ve donanımlı araçlarıyla her zaman hizmete hazır.
Erzurumda oto kiralama hizmetinde güvenilir bir marka olan A11 Turizm’den kiraladığınız  araçların periyodik bakımlarını düzenli olarak yapılmaktadır. Kiradan alınan araçlar gerekli kontrollerden geçirildikten sonra bir sonraki kiralama hizmeti için hızlı ve detaylı bir şekilde hazırlanır.
Erzurum’da rent a car hizmetinde güvenli, konforlu oto kiralamanın adresi A11 Turizm. Erzurum merkez ya da Erzurum Havalimanı oto kiralama ihtiyacınız varsa bir telefon kadar yakınız.

Neden A11 Turizm?

Erzurum’da aracınızı Erzurum Europcar’dan kiralarsanız oto kiralamada en iyi fiyatı alabilirsiniz

İster günlük, ister aylık veya tek yönlü bir kiralamaya ihtiyacınız olsun, Erzurum’da oto kiralama ihtiyaçlarınız için uygun  bir tarih aralığı seçebilirsiniz.

A11 Turizm olarak kompakt ile lüks arasında değişen araçlarımızın yaşı ortalama olarak 6 aydan azdır. Erzurum’da konforlu araç kiralamanın adresi Europcar
 
 

Appointment Form